Kancelaria

Kierując działalnością w państwie, gdzie prawo rozwija się dynamicznie, nasza Kancelaria otwiera się na nowe realia życia gospodarczego i społecznego. Poszerzając jakość świadczonych usług, a także ich zakres, postanowiliśmy otworzyć nową filię naszej Kancelarii. Nowo powstała Filia Kancelarii Adwokatów: Artur Siewiorek oraz Adwokat Magdaleny Wróblewskiej mieści się w miejscowości Wolin. Ogromne zapotrzebowanie klientów na nasze profesjonalne wsparcie prawne stało się podstawą do założenia filii naszych kancelarii.

Nowo powstała kancelaria to miejsce gdzie pomoc prawną otrzymają zarówno osoby fizyczne, klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Duża zmienność jaką charakteryzuje się język prawa, a także jego ciągła ewaluacja sprawiają, że w wielu aspektach warto jest skorzystać z wiedzy doświadczonego Adwokata. Poprawna interpretacja, wysokie kwalifikacje, zdobyte doświadczenie, a ponad to doskonała intuicja prawnicza sprawiają, że nasza Kancelaria świadczy usługi, które są wykonane kompleksowo.

Nasza kancelaria wykona dla Klienta szereg usług. Udzielamy porad prawnych, wspieramy w tworzeniu różnego rodzaju pism: opinii, aktów prawnych, wniosków, itp. dokumentów procesowych, zajmujemy się także reprezentowaniem Klienta przed sądem. Kompleksowa pomoc prawna jakiej udzielimy Państwu w naszej Kancelarii to wsparcie w wielu dziedzinach prawa. Prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo administracyjne, prawo handlowe to jedne z wielu dziedzin prawa w zakresie jakich, w naszej Kancelarii udzielone zostanie Państwu wsparcie przez doświadczonego Adwokata. Kancelaria Adwokacka reprezentuje Klientów w sprawach: rozwodowych, spadkowych, alimentacyjnych, opiekuńczych, karnych, odszkodowawczych, egzekucyjnych, pracowniczych. Dziedziny te, pomimo, że wydają się być dosyć powszechne, cechują się ogromną zawiłością jeśli chodzi o ich aspekt prawniczy. Osoba na co dzień nie związana z funkcjonowaniem aktów prawnych i z językiem prawniczym nie jest w stanie samodzielnie, poprawnie funkcjonować przed sądem. Dzisiejszy świat, ciągłe zmiany i przekształcenia są tak błyskawiczne i skomplikowane, że wsparcie prawne jest obecnie niezbędne w funkcjonowaniu przed obliczem prawa. Adwokaci w naszej Kancelarii to osoby, które podpowiedzą jak właściwie skonstruować i napisać pismo procesowe, w jaki sposób dochodzić odszkodowania czy zadośćuczynienia, jak negocjować umowy, czy jak przeprowadzać proces mediacji. W naszej kancelarii znajdą państwo odpowiedź na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

W pracy Kancelarii istotne jest również to, ze wsparcie jakie otrzymuje klient jest pomocą dyskretną i poufną. Rzetelne wykonywanie działań, które prowadzi do wysokiej skuteczności dowodzi tego, że nasi Adwokaci wykonują swoje zadania z pasją i zaangażowaniem. Adwokat, podczas pracy z klientem, staje się osobą godną zaufania, której klient powierza ważne aspekty z dziedziny swojego prywatnego życia. Działania prowadzone przez Kancelarię są objęte ścisłą tajemnicą zawodową.